tania laweta Słubice

Posiadając własne auto musimy liczyć się z możliwością wystąpienia w nim awarii. Dodatkowo dosięgnąć nas może wypadek albo stłuczka, które mogą spowodować, że nasz samochód nie będzie zdolny do dalszej jazdy. Staniemy wtedy przed dokonaniem wyboru czy skorzystać z lawety czy np. zamówić auto zastępcze. Warto również zaznajomić się z poszczególnymi kosztami, by potem nie przerazić się kwotą na rachunku.

Koszt auta zastępczego może pokrywać ubezpieczyciel. Jeśli jednak tego nie robi, konieczna będzie auto laweta Słubice. Koszt takiej usługi nie przekracza zwykle 200 zł za auto, choć zależeć może od drogi jaką trzeba pokonać docierając do punktu docelowego, czy od rodzaju samochodu. Drożej zapłacimy za auta dostawcze niż ciężarowe. Dodatkowo pomoc drogowa Świecko Słubice zamówiona na miejsce znajdujące się poza obszarem zabudowanym sprawi, że nasz rachunek zwiększy się o około 1,5 zł za każdy przebyty kilometr.

Niektórzy zastanawiają się nad wyborem zwykłej lawety. Jest ona znacznie tańsza od autolawety, jednak może przyczyniać się do uszkodzeń samochodu, np. w formie zarysowań. Autolawetę można wynająć albo kupić, należy pamiętać dodatkowo, że ważny jest posiadany przez nas typ prawa jazdy. Taka forma pomocy drogowej, którą możemy znaleźć na stronie internetowej laweta-slubice.com.pl. Znajdziemy tam numer telefonu oraz podstawowe informacje o usłudze. Dzięki temu nie będziemy musieli przejmować się wypadkiem, stłuczką czy niespodziewaną usterką. Wystarczy tylko poczekać, a firma przetransportuje nasze auto za nas.

Laweta Niemcy Słubice to nie tylko sposób na transport zepsutego samochodu. Taka forma jest niezwykle popularna przy sprowadzaniu aut z zagranicy. Zapewnia bezpieczeństwo przewożonym autom, a w dodatku jest wygodna. Jedyne o czym powinniśmy pamiętać w trakcie jej używania to sposób mocowania auta na lawecie oraz jego waga. Normy wskazują bowiem jaki może być maksymalny ciężar na lawecie, a odpowiednie wyważenie sprawi, że jazda lawetą będzie przyjemnością. Nie zapominajmy też o światłach awaryjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here