Atrakcyjny leasing używanych ciągników siodłowych

Leasing polega na odpłatnym użyczeniu samochodu firmie lub osobie fizycznej. Koszty są bardzo różne, ale zwykle leasing wychodzi korzystnie dzięki rozłożeniu płatności na dogodne raty, jak i, przy leasingu na firmę, możliwości odpisywania kosztów przy rozliczeniu.

W leasingu można wziąć zarówno samochody osobowe, jak i samochody dostawcze czy nawet ciągniki siodłowe. Jednak znaleźć atrakcyjny leasing używanych ciągników siodłowych nie jest łatwo. Musisz wziąć pod uwagę kilka kryteriów, którymi należy się kierować.

Przede wszystkim, oprócz kosztów, należy też dowiedzieć się, czy leasingodawca umożliwia wykup samochodu po zakończeniu leasingu. Jeśli w toku użytkowania wiesz, że samochód był używany umiejętnie i oszczędnie, był serwisowany w autoryzowanych salonach oraz że ma choćby takie detale jak zadbane wnętrze, to nie ma powodu pozbywania się kilkuletniego ciągnika siodłowego gdy tylko umowa leasingowa się zakończy.

Jednak z drugiej strony leasingodawca liczy się z tym, że samochody będą eksploatowane do granic możliwości. Czemu więc po czterech-pięciu latach nie wymienić samochodu na nowy?

Biorąc samochód ciężarowy lub dostawczy w leasing musisz liczyć się z tym, że auta te będą bardzo eksploatowane. Ale taka ich rola – codzienna wielokilometrowa praca to ich domena. Przewożenie ciężkich i gabarytowych ładunków, a do tego komfortowa i wygodna dla kierowcy kabina to podstawowe warunki dobrego samochodu dostawczego. A więc konieczne są zarówno czy zamontowana winda, czy wykorzystany inny sposób bezpiecznego i sprawnego załadunku, jak i wygodny i bezpieczny ‚kurnik’, w którym kierowca będzie mógł komfortowo i tanio spędzić czas pomiędzy kolejnymi turami wielogodzinnej podróży.

Jeszcze odnośnie kabiny odpoczynkowej dla kierowcy – jest ona równie ważna jak na przykład sprawny silnik czy ABS. Niewypoczęty kierowca to zagrożenie nie tylko dla niego samego, ale też dla innych uczestników ruchu drogowego. Zwłaszcza jeśli kierowca porusza się dużym samochodem dostawczym – wówczas może on, w chwili nieuwagi, wręcz staranować standardowe auta osobowe. Dlatego warto inwestować w znane firmy producentów samochodów dostawczych.

Leasing używanych ciągników siodłowych

Ciągniki siodłowe od MAN FS w leasingu to gwarancja niezawodności i wygody. Nie dość, że mamy możliwość korzystania z najwyższej jakości ciągników, to jeszcze warunki leasingowe, które możemy uzyskać, są na tyle korzystne, że zakup ciągnika na własność zupełnie mija się z celem.

Naszą firmę zajmującą się leasingowaniem znajdziesz w Google pod takimi hasłami: https://manfs.pl/finansowanie/samochody-dostawcze/uzywane.html. Jesteśmy jedną z najbardziej rzetelnych firm zajmujących się pośredniczeniem pomiędzy bankiem a leasingobiorcą. Doświadczenie na rynku leasingowania pojazdów pozwala nam na wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych ofert naszym klientom.

Elastyczne warunki leasingu, najwyższej jakości auta uznanej marki MAN, atrakcyjne warunki finansowania. Te i wiele innych cech wyróżniają nas na rynku leasingodawców w całej Polsce.

Nie wahaj się i już dziś weź w leasing ciągnik siodłowy w naszej ofercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here