Ewolucja HR

Branża HR w Polsce nabrała już dość dużego znaczenia – nadal jednak się rozwija. Istotnym kamieniem milowym w jej ewolucji jest innowacyjne podejście, reprezentowane przez ideę i społeczność HR na szpilkach, która jest twórcą projektu Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego. Jakie są główne założenia marki i w jaki sposób wyznacza ona standardy na rynku HR?

Przez długi czas branża HR opierała się na przestarzałych modelach i założeniach, pochodzących jeszcze z okresu PRL’u. Dzisiaj takie podejście nie jest ani korzystne, ani efektywne – w przeciwieństwie do alternatywy, proponowanej przez Akademię. Czym dokładnie projekt wyróżnia się na rynku?

Praktycznie o branży HR, czyli jak dostosować się do współczesnych standardów?

Projekt “Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego” opiera się na jasnych i konkretnych założeniach:

Zapewnić jak najwyższy poziom serwisu HR w każdej organizacji, przy jednoczesnym pogodzeniu twardej i miękkiej odmiany HR, a także uwzględnieniu strony ludzkiej i własnego charakteru w całym procesie.

Domeną Akademii jest wysoki standard i dążenie do mistrzostwa. Dzięki szkoleniu firma zyskuje efektywność i zgodność ze standardami oraz normami prawnymi. Kurs obejmuje również takie obszary jak prawo pracy czy kalkulacja wynagrodzeń.

Społeczność HR na szpilkach – ludzka strona branży

Unikalną cechą projektu Akademii jest przede wszystkim społeczność, zgromadzona wokół marki “HR na szpilkach”.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych – takich jak FanPage na Facebooku – HR na szpilkach wchodzi w interakcję ze swoimi odbiorcami. Dzieli się praktycznymi wskazówkami i ciekawostkami branżowymi.

Jest to jednocześnie świetny sposób na pokazanie tego, że HR opiera się właśnie na ludziach – i o tej ludzkiej stronie należy pamiętać.

Efektywne i zgodne z prawem zarządzanie ludźmi – innowacja branży HR

Głównym zadaniem Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego jako projektu jest podwyższenie standardów HR w organizacjach. W związku z tym kurs kadry jest jednym z podstawowych produktów oferowanych przez markę.

Szkolenia mogą odbywać się online lub stacjonarne. Obejmują przy tym kompleksowo cały zakres zagadnień i kompetencji, które powinien znać i posiadać każdy profesjonalny pracownik obszaru HR.

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego jest projektem edukacyjnym – skupionym jednak wokół innowacji. Uczestnicy kursów nie zdobywają jedynie suchych informacji, ale uczą się poprzez zaangażowanie i doświadczanie.

Dzięki temu są w stanie rozpocząć działalność HR od razu po ukończeniu szkolenia – i co najważniejsze, zrobią to efektywnie.

Misja HR na szpilkach – wyznaczanie nowych standardów w branży

Niezależnie od tego, czy dane przedsiębiorstwo dąży do wewnętrznego rozwoju HR czy wsparcia linii operacyjnych w realizowaniu celów biznesowych – Akademia daje narzędzia i kompetencje, które to umożliwiają.

Specjalistyczna wiedza i umiejętności z zakresu śledzenia i zarządzania procesami kadrowo-płacowymi, jakie pozwala zdobyć szkolenie kadry i płace – są wprost niezastąpione na współczesnym rynku pracy.

Najwyższy poziom wiedzy specjalistycznej, innowacyjny sposób jej przekazywania i zgodna ze społecznym charakterem człowieka konstrukcja projektu sprawia, że jest on jednym z najważniejszych przedsięwzięć w historii polskiego HR’u.

Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego jest pionierem, który wyznacza nowe standardy dla branży HR.

Szkolenie z zakresu kadr – konkretne, przydatne kompetencje

Wachlarz kursów, które oferuje Akademia jest bardzo duży. Uwzględnia między innymi takie pozycje jak RODO, kwestie urlopów i świadczeń, korygowanie błędów na liście płac i wiele, wiele innych.

Jest to jedno z najbardziej kompleksowych źródeł rzetelnej wiedzy na temat HR dostępnych na polskim rynku.

W tej chwili Akademia może pochwalić się bardzo dużym gronem absolwentów – w liczbie ponad 6000, nieustannie ona jednak rośnie.

Szkolenia, kursy, warsztaty i akademie od “HR na szpilkach” są dedykowane dla przedsiębiorstw, uczelni oraz innych placówek edukacyjnych czy instytucji, które chcą osiągnąć wyższy poziom jakości w zarządzaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here