inwestować

Giełda od dłuższego czasu staje się coraz bardziej zróżnicowanym miejscem. Na wartości zyskują akcje firm, które mogłoby się wydawać nie mają takiego potencjału, a do głosu dochodzą branże, które nie są pierwszym skojarzeniem, gdy mowa o rynkach finansowych. Jedną z takich branż są producenci gier komputerowych.

E-sport, technologia i inne aspekty gier.

Jedną z dziedzin wirtualnej rozrywki rozwijanej od kilku lat jest E- sport. Są to zawody w różnego typu grach komputerowych. Właściciele tych tytułów oraz Ci odpowiedzialni za organizacje imprez związanych z grami zarabiają miliardy na samej tylko rozrywce. Gry komputerowe są na tyle silnie związane z branżą technologiczną, że producenci wykorzystują je w reklamach swojego sprzętu oraz w pokazaniu jego możliwości. Gry stały się dla wielu osób nie tylko rozrywką, ale również sposobem na życie.

Uniwersalna rozrywka dla każdego

Na giełdzie można znaleźć akcje wielu producentów gier komputerowych. Są to między innymi Electronics Arts, Blizzard czy CD Project. Są to jedne z form odnoszących duże sukcesy, pomimo panującej pandemii. Specyfika ten branży sprawia, że dość trudno nią zachwiać, a śledząc odpowiednie newsy można przewidzieć zachowanie akcji. Z gier komputerowych, jako źródła rozrywki korzystają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Wiele gatunków oraz łatwość dostępu sprawiają, że jest o jedna z najpopularniejszych rozrywek na świecie i to wśród ludzi o różnych pozycjach społecznych.
 

Gry na Polskim GPW

Gry komputerowe są jednym z czynników, który sprawił, że Polska GPW odżyła.. Stało się tak za sprawą producentów, których akcje przyciągnęły inwestorów. Dobrym przykładem są to akcje firmy CD Project, która była odpowiedzialna za międzynarodowy hit, jakim była gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, plakaty promujące ten tytuł wisiały nawet na nowojorskim Times Squeres. Firma zyskała sławę i renomę dzięki grze opartej na powieści polskiego pisarza. Zastanawiając się czy warto zainteresować się akcjami polskich producentów gier warto wybrać sprawdzonego brokera, który umożliwi obrót akcjami spółek, które Cię interesują, także inwestuj z Saxo, żeby zarobić jak najwięcej w tej dziedzinie.

Koniec 2020 a inwestowanie w akcje

Jakie firmy wybrać i na czym się skupić? W tym celu warto prześledzić nowości na rynku, opinie graczy oraz zapowiedzi na najbliższy czas. W ostatnim czasie pojawiła się gra Assassin’s Creed: Valhala wydawała przez EA i zyskała ona sporą popularność. Ale największym wydarzeniem roku 2020 jest premiera gry Cyberpunk 2077. Produkowana jest ona przez firmę CD Project i jest zapowiadana jako największy hit kilku ostatnich lat. Jej premiera była kilkukrotnie przesuwana w związku z pandemią, ale ostatecznie ma zostać wydana 10.12.2020. Warto, żebyś zwrócił na to uwagę i nie przegapił okazji na zarobienie na akcjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here