Nieruchomości w Bydgoszczy

0
1106

W Bydgoszczy przeciętna cena mieszkania wynosi około 300 tysięcy złotych. W ciągu ostatniego roku nieruchomości w tej miejscowości podrożały o kilka procent. Jest to związane z obecną sytuacją na świecie oraz poważnym kryzysem, który dotknął branżę nieruchomości na sprzedaż Bydgoszcz jest miastem szczególnie popularnym wśród młodych ludzi. Cena mieszkania zależy przede wszystkim od lokalizacji, ponieważ nieruchomości usytuowane w centrum lub blisko głównych ulic są znacznie droższe niż te zlokalizowane na uboczu. W Bydgoszczy najdroższe mieszkania są przy ulicy Pałczyńskiej oraz Walecznych.

Dobra lokalizacja to jednak nie wszystko, ponieważ bardzo ważny jest także standard oraz liczba pomieszczeń. Klienci najchętniej poszukują mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych. Jest to związane ze strategią przyszłych inwestycji. Ludzie kupują mieszkania, żeby potem je wynająć i czerpać z tego regularny dochód. Jest to dobra inwestycja, jednak potrzeba dużo czasu, żeby pieniądze się zwróciły. Warto również się odpowiednio zabezpieczyć na wypadek nieustępliwych lokatorów. Niestety mimo instrumentów prawnych oraz jasnej wykładni prawa w tym temacie wciąż występują problemy związane z mieszkańcami, którzy nie płacą czynszu. Jest to dość problematyczna sytuacja, ponieważ wynajmujący nie dysponuje obecnie żadnymi metodami, które mogłyby skutecznie zmusić lokatorów do opuszczenia mieszkania.

W Bydgoszczy najtaniej można kupić mieszkanie na ulicy Brzegowej oraz Szybowcowej. Są to ulice położone dość daleko od centrum i stąd też wynika ich mała cena. Nie cieszą się one dużym zainteresowaniem, ponieważ mało osób chce tam mieszkać. Jest to związane bezpośrednio ze słabo rozwiniętą infrastrukturą oraz problematycznym dojazdem do głównych ulic w mieście. Jeżeli zależy nam na sprzedaży mieszkania i znalezieniu klienta, który zapłaci duże pieniądze za mieszkanie powinniśmy zwrócić uwagę na zdjęcia dodawane do ogłoszenia na https://kazo.pl/bydgoszcz.

Poza opisem jest to najważniejsza część ogłoszenia, a wiele osób nie przywiązuje do tej kwestii należytej uwagi. Dobrze zamieszczone ogłoszenie pozwoli przyciągnąć znacznie więcej klientów niż jesteśmy to sobie w stanie wyobrazić. Oczywiście najważniejsze jest bezpośrednie spotkanie z potencjalnym nabywcą i przedstawienie mu oferty na żywo. Nie zawsze jednak jest taka możliwość, dlatego warto poświęcić więcej czasu na właściwe przygotowanie oferty od strony technicznej. Jeżeli mieszkanie będzie dobrze prezentować się na zdjęciach to istnieje szansa, że osoby chętne na mieszkanie sami się znajdą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here