Regeneracja turbosprężarek w Białymstoku, gdzie

W odróżnieniu od większości podzespołów w naszym aucie, turbosprężarki należą do części, które podlegają regeneracji. Jak wiadomo odzyskiwanie użytecznych rzeczy z już wyczerpanych do granic wytrzymałości produktów, jest w modzie. Taki recykling nie tylko pomaga w gromadzeniu coraz większych oszczędności, ale też chroni środowisko.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki? Zacznijmy od tego, że samo rozebranie turbosprężarki i oględziny na wstępie, dotyczące uszkodzeń są gratis. Jest to wyciągnięcie ręki w stronę klienta, któremu zależy głównie na sprawnym funkcjonowaniu auta, a nie koniecznie na narażaniu się na dodatkowe niepotrzebne koszty. Związane jest to również z tym, że nie uszkodzenia mogą być na poziomie, który uniemożliwi dalszą pracę z podzespołem. Wtedy zalecany jest zakup nowej części. Idąc dalej w tym temacie, to koszt regeneracja turbosprężarki u turbokrymar.pl oscyluje w granicach siedmiuset złotych (700 zł).

W każdej turbosprężarce do pojazdu osobowego będzie wymieniony wirnik, koło kompresji, talerzyk oraz zestaw naprawczy. W turbosprężarce do pojazdu ciężarowego, rolniczego, budowlanego, autobusu, itp. będzie wymieniony na nowy zestaw naprawczy, a w razie konieczności pozostałe elementy. Turbosprężarki są doważone na urządzeniach firmy SCHENCK. Wydajność dynamiczna w teście obciążeniowym badamy urządzeniem flowbench CIMAT TURBO TEST EXPERT.

Proces regeneracji obejmuje rozebranie turbosprężarki na części pierwsze, czyszczenie (poprzez piaskowanie, szkiełkowanie i mycie), a także montaż z wykorzystaniem nowych podzespołów. Na wyraźne życzenie klienta do dokumentacji dołączamy protokoły z w/w urządzeń.

Te usługi tyczą się wszystkich typów turbosprężarek co daje najbardziej profesjonalną regeneracja turbosprężarek w Białymstoku. Profesjonalizm widać również w podejściu do klienta jakie reprezentuje firma. Nie oszczędzając nawet na projekcie strony internetowej, który jest przyjazny, przejrzysty oraz zachęcający do współpracy z firmą Krymar w Białymstoku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here